| sebibabi123 a întrebat:

As vrea sa ii scriu unei fete ca o plac printr-un biletel.Ce sa scriu pe biletel?

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Deseneaza-i ceva frumos cu iz de dragoste. si la urma "pentru tine, NUME!"

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nimic, asa ceva se spune in fata fetei pe care doresti sa o cuceresti.

| SkyPilot a răspuns:

Nimic, ii spui fata in fata. Si cand o faci, ii dai un trandafir rosu.

| aXy99 a răspuns:

Ori ii scrii ceva pompos sa o fascineze, ori ii scrii simplu "Te plac mult, semnat X". Totusi, eu zic sa-i spui in fata, e mult mai ok asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce simti. Folosind cuvintele tale.

| dani2404 a răspuns:

Ca iti place ciocolata.

| CristianPreda a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa ii spui chestia asta printr-un biletel. Este cam infantil. Oricat de timid ai fi, incearca sa mergi si sa ii spui (mai pe ocolite, bineinteles) ca o placi.

| Crs_Robert_2000 a răspuns:

Pai scrie-i " Sunt un tampit care nu am pic de curaj sa iti zic in fata ceea ce simt ".

| sebibabi123 explică (pentru Crs_Robert_2000):

Ai grija cum vorbesti