| laura69 a întrebat:

Cum sa il conving pe iubitul meu sa facem mai des sex?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum să-l convingi? Dar chiar ești "moartă" după sex?
Nu-i lăsa impresia că ești disperată!
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Spune-i ca daca poate si nu vrea, atunci apelezi la prietenii lui!

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i ca daca nu vrea sex mai des, asa cum vrei tu, schimbi cocosul.

| Emilian65 a răspuns:

Sa-i spui ca daca nu faceti sex mai des, asa cum vrei tu, schimbi cocosul.

| h3r a răspuns:

Tu aștepți cumva invitație specială, iubi hai în ****?

| Felys a răspuns:

Trage si tu de el, excita-l, desi ma gandesc ca daca nu face el asta e foarte posibil sa nu prea mai fie dornic de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns corect:
-Bateria Duracell :)) :))

http://www.le-monde-des-lapins.fr/......0x1024.jpg

Succes!;)

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

De obicei e inverslaughing)

| AlisPretty a răspuns:

Excita-l. Ia-l in brate saruta-l, mangaie-l, maseaza-l in zona genitala

| MicSiRau a răspuns:

Nu va inteleg...incearca sa vb cu el deschis sa ii spui ce ai vrea de la el si invers, el de la tine. daca lasi loc de inteles nu o sa stie niciodata ce vrei.lipsa de comunicare strica majoritatea relatiilor.asa ca ia-ti inima in dinti si incearca sa vb cu el sa-i spui ce vrei, si cerei sa fie sincer cu tine.succes.

| Evelyn89 a răspuns:

Daca gasesti "leac" as vrea sa-l stiu si eu laughing)))