| angelofdeath a întrebat:

Cum sa il cuceresc?
stie ca imi place. dar ii e teama sa nu fac baza si sa cada de prost. cum sa fac sa ii atrag atentia? il iubesc enorm. nu stiu ce sa fac?
e bine sa-i spun ca-l iubesc, daca e o fire care nu isi exprima dragostea prin cuvinte. cum sa ii demonstrez?
asta isi doreste pentru a avea incredere in mine.

Răspuns Câştigător
| Simon a răspuns:

Fi tu insati si vorbeste cu el. Ai incredere in tine. Bafta!

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Draga mea nu iti trebuie cine stie ce pentru a cuceri un baiat, ceea ce trebuie sa faci este sa te comporti cit mai normal posibil, nu incerca sa te schimbi se poate ca el sa observe acest lucru si nu cred ca poate sa ai placa. Daca nu ai curaj, asteptarea este cea mai buna cale.

Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste-ti "intuitia feminina"!
Daca inca nu-ti functioneaza, mai asteapta un timp, pana ce se formeaza.

| piticu21 a răspuns:

Nu ii demonstra nimic, comporta-te normal si zambeste-i, pica in secunda 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu si eu sunt in aceiasi situatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... dupa parerea mea ar trebui sa faci rost de yd_ul lui si sa vb pe mess o perioada de tmp pana ajungeti prieteni si cand te vei simti in stare sa ii spui spune-i nu ezita!