| alexandraaah a întrebat:

Cum sa il fac pe iubitul meu mai bun cu mine sa fie mai atras pentru ca eu am gresit fata de el cu prea multa gelozie si l-am cam suparat si acum as dori sa il fac sa fie bun ca inainte sa aiba incredere ca nu mai sunt asa eu mi-am prospus sa nu ii mai gresesc dar vreau sa il fac sa fie si el mai bun cu mine mai iubitor?

1 răspuns:
| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai incearca sal saruti mult si zi sa te ierte si daruiestei mai multa libertate si ai incredere in el si daca nu merge asa incearca sa fii mai indiferenta cu el si daca el te iubeste o sa te faca sa vezi ca el te iubeste la nebuniebig grin.Multa baftatongue