| alexandraaah a întrebat:

Cum sa il fac pe iubitul meu mai bun cu mine sa fie mai atras pentru ca eu am gresit fata de el cu prea multa gelozie si l-am cam suparat si acum as dori sa il fac sa fie bun ca inainte sa aiba incredere ca nu mai sunt asa eu mi-am prospus sa nu ii mai gresesc dar vreau sa il fac sa fie si el mai bun cu mine mai bun

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Păi, tu vrei cam multe...

Dacă tu ai greşit atunci NU te poţi aştepta ca el să fie mai bun ( cu tine ) decât înainte.

Pentru ca să-l "apropii" de tine ai putea să-i ceri iertare, dacă NU eşti prea orgolioasă, şi să-i explici că ai GREŞIT şi să-i PROMIŢI că te vei schimba!