| emmyy a întrebat:

Ma-m imprietenit cu un baiat dar eu am dat-o in bara. Vreau sa fim din nou prieteni sa aiba din nou incredere in mine dar el e foarte suparat pe mine Nu mai crede deloc in mine. Vreau sa aiba din nou incredere in mine ...help va rogggggg

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Numai timpul il va face pe el sa-si reconsidere pozitia fata de tine. E normal sa reactioneaze asa pentru ca se simte tradat, inselathee hee
Vorbeste cu el fata in fata si spune-i tot ce simti si cat de rau regreti. Apoi asteapta. Daca el se comporta la fel de indiferent si cauta sa se razbune pe tine mai bine lasa-l in pacehappy

| danycsbraila a răspuns:

Buna deci in ziua de azi e greu sa iti mai castigi increderea in cineva odata ce ai pirduto dar e o solutie sa vb cu el sa ii explici sa sa iti cer scuze daca vrei asa mult sa fiti prieteni din nou daca ai gresit odata el va crede ca vei gresi de fiecare data si e mai greu sa recastigi increderea vb cu el convingel spune-i ca a fost o greseala Succes Pa.

| fairy13 a răspuns:

Hihappy cel mai bine ar fi sa-l "prinzi " intr-un moment bun si sa vorbesti deschis cu el, poate daca vede ca regreti sincer te va ierta tongue. bye