| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi intreb iubita daca vrea sa facem dragoste?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hotaraste-te, ce esti: fata sau baiat?

Aici spui de iubita, in celallat topic de prieten. Deci ce esti?

"în 13 Decembrie | jhgfdsjytht a întrebat:
Prietenul meu ma ignora, ce fac?"

| Sofer a răspuns:

Nu trebuie sa o întrebi. Găsești un loc retras unde se simte în siguranță și protejata. O iei cu atingeri săruturi... Toate vin de la sine.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Auzi FA, vrei sa ne-o punem?
'

| LordCristobal a răspuns:

"Draga mea iubita as vrea sa am deosebita onoare si placere sa te invit la mine in vederea efectuarii unor activitati sexuale in urma carora vom explora culmile iubirii si ale sexului intr-o maniera cat mai erotica care o sa ne lase amintiri placute la amandoi"Asta e o gluma care nu m-am putut abtine sa nu o fac.
Pai daca ai iubita si esti intr-un stadiu avansat al relatiei intreab-o direct intr-o maniera cat mai politicoasa.Pai daca ai iubita de ce sa nu vorbiti despre sex ca e normal sa vorbesti cu iubita despre activitati erotice.

| blackann a răspuns:

"Vrei sa te babardesc, fa?"

| just4ubr2015 a răspuns:

Fa daca nu ma **** ma duc la alta laughing glumeam fii natural intai preludiu apoi restul nu fa sex mecanic

| SuperFata a răspuns:

Dacă e minora, nu te gândi la asta, pentru ca ESTE CAZ PENAL!
Depinde și cati ani ai tu și cât are ea și de cât timp sunteți împreună și dacă e iubire și dacă tu chiar o dorești sau vrei doar sa o folosiți și etc.
Dacă sunteți cu capul pe umeri și crezi ca e o relație măcar de bun simt, nu o întrebi, ci simțiți.
Nu o forța, nu - i propune, asta vine de la sine.
În iubire, totul se face când simți.
Sex- ul este o arta, nu un act pe care îl faci doar pentru ca ea e iubita ta și trebuie facut și ăsta ca na,...
Cu iubire, cu grija, cu dorința din ambele părți, se face orice.