| anonymous29415 a întrebat:

Cum sa o intreb pe iubita mea daca vrea sa facem sex? Eu am 16 iar ea tot 16. Va rog sa ma ajutati si sa nu ma luati la misto.

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

Uite, pur si simplu ia-o usor si nu ii da direct senzatii ca tu vrei asta. Incearca in momentele de genul (ar trebui mereu) sa fi foarte atent dulce chestii de genul.
Apoi un pas important este sa fiti singuri, de exemplu intr-o camera si sa va uitati la tv si sa fiti apropiati apoi usor usor incearca sa va lipiti si astfel fi foarte atent cum reactioneaza ea, daca iti deschide o usa treci la urmatorul nivel gen sarut-o apoi etc etc. Nu trece direct cu mana la ea intre picioare. Bafta, apropo fa asa incat sa i dai de inteles ca nu o lasi niciodatahappy bafta

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat