| angello17 a întrebat:

De vreo saptamana iubita mea vrea sa facem dragoste non-stop ce s-a intamplat cu ea?

Răspuns Câştigător
| glamour a răspuns:

Pai ce e rau in asta?
Te iubeste, te doreste din ce in ce mai mult.
Nu se intampla nimic cu ea.

15 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Buna
Nu e nimica rau cu ea, sexul e ceva foarte placut dupa cum sti si tu probabil asa ca e normal sa faci ceva ceva ce iti aduce atata placere.
Si oricum nu va fi mereu asa dupa o perioada mai lunga va veti obisnui prea mult unul cu altul si din acea cauza veti mai reduce din pardide.
De asemenea nu e nici o problema ca iubita ta vrea sa faceti sex frecvent, problema ar fi daca ea nu ar mai vrea sa o faca mai deloc asa ca profita de moment.

| claus a răspuns:

Bea energizante, du-te la sala, mananca sanatos, dormi cat trebuie. Si du-te si satisfa fata. Succes! Si vezi cu protectia!

| Dek a răspuns:

Lol
omule esti norocas
zii mersi ca macar vrea sa faca nu ca altele ca stau numa prin saloane si molluri!

| BoBBy a răspuns:

Zi mersi laughing

| MitroiBogdan a răspuns:

Ori s-a indragostit de tine si te iubeste nebuneste ori iti ofera tot ce are doar ca ea sa fi sigura ca tu nu o vei parasi vreodata pentru ca ea considera ca daca iti da asta ai tot ce iti doresti de la o fata asa c a nu vei fi nevit sa te duci la alta.

| mannu a răspuns:

Ee laughing nu e atat de tare sa vrea dragoste non-stop straight face
dupa o perioada te saturi! ca sa nu mai vorbim ca iti consuma bateriile si nu mai ai chef de nimic

| bogza2 a răspuns:

Sigur o sa se intample ceva curand

| angello17 explică:

Hei barbie nu mai vrei manusile alea si biciul?

| playstow a răspuns:

Probabil i-au luat razna hormonii!
daca nu mai poti sa-ti las numarul meu de telefon? ea ce ar spune?

| ILoveRockelle75 a răspuns:

Cine te opreste sa nu faci? laughing
o fi vazut si ea un film si i s`a facut pofta smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nimfomana. sau prietena ta e cumva elasexygagica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e pe duca si vrea sa traiasca viata din plin cat mai are laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi mersi! a mea abia imi da 1 data la luna si asta cu multe ore de convingere.profita de moment

| Seiran a răspuns:

E la ovulatie laughing

| geanninio a răspuns:

Bine zis bobbywinking