| iAngel a întrebat:

Cum sa imi stapanesc emotiile cand sunt langa o fata care imi place de ea? Doar daca sunt langa o fata care imi place de ea am emotii sa vorbesc, pur si simplu parca zici ca sunt mut...

1 răspuns:
| LilVmp a răspuns:

Daca ai emoti inseamna ca esti sincer,natural,dar trebuie sa le ascunzi, vorbind lejer cu ea, comportate ca si cum ar fi o colega de scoala, un amichappy nu e bine nici atatea emoti pentru ca o sa pari foarte copilhee hee.