| iAngel a întrebat:

Iubesc o fata, ea se comporta foarte frumos cu mine dar nu stiu sigur daca ma iubeste, cand sunt langa ea am emotii sa vorbesc, dar daca incepe ea o conversatie eu pot sa o mentin. Ea este plecata si se intoarce in cateva zile, cu ce as putea sa o fac fericita cand se intoarce si ce as putea face sa scap de emotiile astea. doar cu fata asta am emotii

5 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

E foarte normal sa ai emotii mai ales daca ai sentimente destul de puternice pentru ea...cu timpul o sa scapi de ele.
Cand se intoarce ai putea sa o inviti sa iesiti la un film romantic sau ceva de genul...sau pur si simplu sa va duceti sa va plimbati prin parc si sa o astepti cu un trandafir rosu.

| Piticutsss a răspuns:

Poate ca e atractia prea mare fata de ea, de aceea ai emotii. Cand vine intampin'o cu un buchet de trandafiri sau numai 1 si un ursulet. Cu timpul o sa vezi ca nu o sa mai ai aceleasi emotii daca te apropii si mai mult de ea. Bafta multa :*

| cornel a răspuns:

Ar trebuii sa mergeti undeva cand vine. undeva unde sa fiti numai voi doi.sa vorbiti deschishappy

| Dxnome_9870 a răspuns:

happy. este normal sa ai emotii langa pesoana pe care o placi.trebuie sa te controlezi happy ai grija ce subiect abordezi.sa nu o faci sa se simte prost ...trebuie sa te comporti frumos cu ea happy. cand esti cu ea afara.incearca sa gasesti un subiect pe placul amandurora happy. doar nu vei vorbii numai tu laughing. vezi si tu.stati pe o banca. incerci sa te apropii de ea. daca ea nu se da mai incolo sau nu iti spune sa te indepartezi.inseamna ca si ea te palce pe tine...iar in momentul ala o poti sarutahappy. bine ar fi sa fiti doar voi doi. nu si prietenii de'ai vostrii care sa inceapa cu " Ooooo ia uite " etc. happy Sper ca te-am putut ajuta tongue. Bafta! :*.

| playalex a răspuns:

Mai bine ii spui direct asa afli mai repede daca te place laughing