| iAngel a întrebat:

Cum sa imi stapanesc emotiile cand sunt langa o fata care imi place de ea? Doar daca sunt langa o fata care imi place de ea am emotii sa vorbesc, pur si simplu parca zici ca sunt mut!

3 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Trage o gura mare de aer ca si cum ai vrea sa te arunci in apa ia-ti inima si du-te. Prefate ca nu e nimeni in jur. big grin Bafta whew!

| Dropsyyy a răspuns:

Draga iAngel, e normal sa fi emotionat cand te afli langa persoana iubita. Cred ca cea mai buna solutie ar fi sa ti le controlezi putin incearca sa fi tu insati. Gandeste.te ca sunt si alte greutati in viata unde iti vor creea necaz emotiile. Repet, fi natural si ea te va placea asa cum esti. Iti urez mult succes!

| nimicaici a răspuns:

1. Respira adanc.
Daca ea te prieste, uita-te s tu la ea, si respira adanc!
2. Defineste emotia.
Gandeste-te ca nu trebuie sa ai emotii, ca te accepta asa cum estiwinking
3. Gandeste-te la lucruri pozitive.
Gandeste-te ca ii place de tine, asa cum esti, da drumul cuvintelor si trece big hug