| Covache_Razvan_1981 a întrebat:

Cum sa impresionez o fata si cum sa o fac sa se cupleze cu mine?

Răspuns Câştigător
| adelolyta a răspuns:

Pai: in primul rand fi tu insuti cu ea este foarte importanta ca ea sa vada exact cum esti tu, fa-i complimente de genul esti frumoasa sau iti sta bine imbracata asa sau esti simpatica ofera-i ceva de baut fai mici cadouri prin care sati exprimi sentimentele cum ar fi o ciocolata si sa ii spui ca ai vrut sa ii arati cat este de dulce, fa-o mereu sa rada spune-i ca etse amuzanta si daca ii dai si un trandafir alb e super:X alb fiindca exprima puritatea dar daca nu e ''pura'' mai bine alegi unul rosu big grin sper ca te-am ajutat. fundita? :O3

| madutapapusa a răspuns (pentru adelolyta):

Personalitatea are cel mai important rol in cucerirea unei fete. In timp de baietii sunt interesati de o fata, in primul rand pentru aspectul exterior, fetele sunt adesea cucerite de o inima buna, un simt al umorului ...Castiga-i increderea si acorda'i atentie.Bafta

1 răspuns: