| George12ani a întrebat:

Cum impresionez o fata mai mare?

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Depinde cat de mare. Daca te uiti la una de a 9-a, a 10-a, nu cred ca are rost sa impresionezi. Daca e tot in generala, vezi daca e singura si incepi sa te bagi in vorba cu ea; cere-i id-ul de mess, incepeti sa vorbiti si dupa ce veti deveni prieteni mai buni, o vei putea impresiona fie dandu-i un buchetel de flori, fie sa mergeti in oras si sa fii foarte dragut si amabil... bafta! happy

5 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

N-ai cum. straight face

| MessiTheBest99 a răspuns:

Cu moaca ta o sa vina numai vroastele cantanduti "hai acasa hai cu mine hai cu mine sa pornim la drum"rolling on the floor

| George12ani explică (pentru MessiTheBest99):

Ce but esti nici nu sti sa scrii mda...

| Gabryellutzaaa a răspuns:

Niciodata fetele nu se uita dupa baieti mai mici asta sa iti intre bine in capwinking eventual un an dif da nu mai mult, adica eu cel putin nu mas uita nici dup unu cu un an mai mic decat moa.big grin

| Alalalala1 a răspuns:

Iti cumperi un ferrari.winking