| pavel17 a întrebat:

Cum sa impresionez o fata?

14 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Poarta-te frumos, si arata-i ca e importanta si speciala

| cozz a răspuns:

Dai o floare un cadou mai mic...nu trebuie sa fie ff scump.
uite un exemplu o tipa vroia sa-si arunce o agrafa pentru ca era indoita, i-am sps sa nu o arunce si atunic ea a facut o pasare din agrafa si mi-a dat-o la randu meu am facut din agrafa o inimioara si am surprins-o acum ies cu ea... fetele trebuie surprinse happy trebuie sa fi putin ingenios happy cand mai ies cu cate o tipa prin parc inainte fac niste prajituri cornuletze si le duc big grin mda cu ce m pricep si eu laughing suucces big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lant de aoleu ma tai in tabla, cat mai gros; manele pe telefon, date la maxim; cat mai multe aere; limbaj suburban, de preferinta cu cel putin 2000 de cacofonii/dezacorduri/pleonasme pe minut.
Suburban nu inseamna la subsolul orasului. Deci stai linistit, nu trebuie' sa intri in canalizare. Fii tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu! De exemplu fa si tu niste scheme cu mingea! Si daca esti urat si tantalau lool ca nu ii place nimanui de tine! Aplica treaba cu mingea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să știi să vorbești frumos, să o respecți, să fii sincer, tandru, vesel, loial etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o scoate din sarite...Si nu o presa prea tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te dai mai mult la ea si o sa vezi ce o sa spuna
dac te respinge nute place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti 7q

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti fratilor pote tipului ii place de ceva panarama de aia fitoasa(sper ca nu este asa crede-ma nu vrei sa fi cu o tipa din aia) cei asa greu o scoti si u la un suc si vorbiti daca ii panarama din aia cum am zis mai sus arata-i ca ai bani si ca ti la ea de asemenea si pa aia o scoti la suc:-d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii ca o iubesti si ca faraea o sa mori

| Shhht ! - ( Nony ) a răspuns:

Nimic ..trebuie sa taci si sa le facihappy

| alinutza_8657 a răspuns:

Daca vrei sa impresionezi o fata atunci umeaza toate astea:
Fa-i complemente
respect-o
cinsteste-o
alint-o
sarut-o
ai grija de ea
iubeste-o
fii tot timpul linga ea, cu ea
fa-o sa se simta bine
Protejeaz-o!
De fapt sint mai multe da astea eu cred ca sint mai principale pa apreciaza te rog raspunsul meu pa pa

| roby18geo a răspuns:

Cumparai un inel de aur si o masina decapotabila

| alexalx1234 a răspuns (pentru roby18geo):

In 2018 langa ce ai mentionat se mai adauga o vila de lux