| inna a întrebat:

Cum sa incerc sa nu-l mai plac pe un tip, nu vreau sa ma indragostesc de el.sad. Ieri cand mi-a zambit, am crezut ca lesin laughing. Stiu ca el ma place... dar anul asta sunt cu bacul si nu vreau sa-mi distrag atentia de la invatat.sad

Răspuns Câştigător
| CevaNormal a răspuns:

Corect spun unele fete, vei lua si bacul, numai ca nu incerca sa nu-l mai placi, incearca sa controlezi sentimentele, si sa intri in jocwinking

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Si ce daca ai bac-ul?hee hee Daca stii ca te place, si tu-l simpatizezi mult sau ai sentimente ce simti ca urca pentru el, lasa liber si daruieste. Poate ai sa inveti mai bine, poate o sa te sustina moral la teme si pregatiri si vei progresa si la invatat. Iubirea iti da aripi, iti etaleaza sentimente si calitati pe care nu stiai ca le detii. Asa ca, nu-ti irosi sansa. Daca ai incredere in el, daruieste ce ai de daruit si vei avea si tu de primit. Succes.happy

| Pho3nix a răspuns:

Nu fa prostia sa renunti la el.
Ai sa vezi ca ai sa suferi daca renunti la el.

Vorbeste cu el...si poate iesi o relatie.
Mai scapi si tu de gandurile astea cu bacul si alte ganduri mai rele.
Te va ajuta.

Succes.

| JoJo a răspuns:

Nu are rost sa-ti distragi atentia de la astahappy
Pentru ca te vei gandi mereu la el...nu-i asa?batting eyelashes si nici nu vei putea invata...
Daca crezi ca va placeti reciproc poti intemeia o relatie. ii explici ca nu ai sa poti iesi mereu pentru.ca ai de invatat si te va intelegehappy
Succes in dragoste si la bac!tongue

| gabriela_3062 a răspuns:

Nu trebuie sa renunti la el...Doar sa-l pui pe locul 2happy...incearca sa clarifici situatie si vezi daca e ceva durabil sau ceva trecator...si nu el iti distrage atentia de la invatat u pleci ca gandu'...incearca cand inveti sa stay ca gandul la carte si cand e vb de el te gand la el.tongue. pup

| Nemesis_9263 a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Daca tii la el nu te poti impotrivi sentimentelor tale.Incearca sa imbini cele doua activitati:*

| Dianna a răspuns:

Si eu la fel eram anul trecut laughing)! si tot am luatlove struck si in stil maresmug laughing
Deci nu-l lasa ...zapaceste`l love struck! N`ai nimic de pierdut, si cu bacu.lasa ca il iei ca esti fata desteapta >big grin

| Aerosmith a răspuns:

Daca tu crezi cu adevarat ca asta iti va distrage atentia de la invatat.incearca sa il eviti... Dar sincer. un proverb spune asa "Inimii nu ii poti comanda" sau ceva asemanator.in fine...Eu cunosc pe cineva care a putut sa invete pentru bac chiar daca avea prietenabig grin... Daca chiar iti place. ii explici situatia ...si vezi tu happy Bafta la bac!

| imortal a răspuns:

Buna...nu renunta la el ...pentru ca risti sa il pierzi de pomana... daca esti fata desteapta, cum cred ca si esti, poti invata si cu iubit si fara iubit...si app el este prietenul cel de care mi-ai zis? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, depinde de cine vorbesti. Daca e vorba de mine, ok. Eu sint intelegator, bacul e important. Te poti indragosti la anul de mine laughing Dar apropo, chiar era sa lesini cind ti-am zimbit?batting eyelashes tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa lesini, iar in legatura cu bacul se mai poate da in fiecare an pana cand te saturi depinde de tine asta. ok pupici love you