| andrada a întrebat:

Buna!
Acum cateva zile un coleg pe care eu il plac (cred ca si-a dat seama ca sunt indragostita de el) a intrat pe mine pe chat pe facebook si m-a intrebat ce melodii imi plac, mi-a trimis diferite linkuri si m-a intrebat care e mai faina etc. Se arata interesat sa vorbeasca cu mine. Si mai tarziu a spus ca trebuie sa plece si a zis "Pa love struck ". Cand am vazut emoticonul ala am crezut ca lesin laughing love struck de atunci n-am mai vorbit cu el. Ieri la scoala l-am salutat si el era cu un prieten de-al lui si cand a vazut ca l-am salutat mi s-a parut ca el a schmbat niste priviri cu prietenul lui si apoi m-a salutat si el. Nu mi-a zambit dar nici nu a zis asa plictisit. Chiar imi place de el dar el e genu` de baiat care face 1 data pe an un gest din care reiese ca ma place si apoi iar nu ma mai baga in seama nu stiu cat timp straight face mai demult am mers cu el la magazinul scolii si el m-a lasat sa intru prima si a zis ca-mi imprumuta bani daca vreau. Si anul trecut eu jucam Metin (pentru ca stiam ca-i place si lui) si el a zis sa ne intalnim nu stiu unde in joc ca sa`mi arate nu stiu ce iar o colega a zis "ooo va da-ti intalniri in joc >: " si el nu a zis nimic, a zambit si s-a uitat in jos. Dar mai are momente cand ma face pitipoanca laughing Azi l-am pus ca frate pe facebook (am vazut ca el mai are inca 2 fete pe facebook puse ca surori si m-am gandit sa-l pun si eu) si am vazut ca era online dar nu mi-a dat accept straight face
Ce sfaturi imi dati? M-am gandit ca acum cateva zile sa-l las in pace ca sa nu creada ca sunt disperata dupa el laughing Funda :*

Răspuns Câştigător
| LarisaOana a răspuns:

Hey...
Ar trebui sa ii spui fata in fata ce crezi despre el si sa-l intrebi ce crede el despre tine...nu trebuie sa-ti fie rusine, altfel nu vei sti niciodata adevarul...
Sper ca te-am ajutathappy