| mulinobianco a întrebat:

Salut, prietena mea cea mai buna(Maria) este din alt oras, ei ii place de un baiat din oras cu mine, lui tot ii place de ea dar el are prietena deja(Ana), eu sunt prietena buna cu Ana, si deci Maria se supara pe mine pentru ca eu prietenesc cu Ana, cum credeti e normal asta? si ce ar trebui eu sa fac? p. s. eu ma impac bine si cu baiatul de care ii place Mariei

4 răspunsuri:
| mulinobianco explică:

Sanela - da, Maria stie, si din aceasta cauza noi mereu ne certam. In fine, eu deja am incheiat prietenia cu Ana, si Ana s-a despartit cu Vasile, si acum toti sunt liberi :-)

| ßℓøηdåcцмιηтє15 a răspuns:

Daca le ascunzi acum, oricum vor afla asta in viitor si poate te vor pune vinovata ca nu le-ai zis.[Crede-ma daca nu le zici acum vei ramane fara ele, stiu pe cont propriu,( Andrada si Daria) sfarsit tragic, nu au mai vorbit cu mine mult timp, nu fa aceeasi greseala ca si mine...].Mai ales daca nu le zici acum, vor suferi mult in viitor.Le chemi intr-o zi la un suc si le spui totul.

| Sanela a răspuns:

Salut anonim happy...Maria stie ca baiatu o are pe Ana?