| andrei_3917 a întrebat:

Cum sa intru in vorba cu o fata la liceu pe care nu o cunosc? ce sa-i zic infara de buna si sa ma prezint. funda

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Subiecte de sicutsie sunt destule.Intreab-o unde a invatsat inainte, adica in ce scoala si chestii de-astea happy

| edy132 a răspuns:

Cand se duce spre casa (daca se duce singura) o minti ca ai acelasi drum ca si ea. Pune-i niste intrebari oarecare si incearca sa fii amuzant. La sfarsit ii ceri ID- ul de mes sau un numar de telefon.

| cataaa a răspuns:

Du. te pur si simplu si baga. te in seama cu ea si vezi cum reactioneaza

| DorDeL a răspuns:

Sti fazele alea din filme cand aia doi se busesc la colt si unul dintre ei are carti in mana laughing vezi si tu acolo inventezi