| Catalin77945 a întrebat:

Cum sa intru in vorba cu o fata care-mi place, dar nici nu o cunosc gen laughing?

Răspuns Câştigător
| Lion56 a răspuns:

"Hei, as vrea sa fie ceva intre noi!(un perete)". Cu siguranta NU ii spune astalaughing pur si simplu du-te la ea si spune-i "Hei, ce faci? Te-am mai vazut pe aici" Sau faci ca in filme. O urmaresti, astepti sa-si scape jos caietul si i-l ridici tu si veti fi impreuna toata viata.
Nu stiu unde va intalniti voi de obicei, sa zicem ca la scoala. Mergi la ea si ii zici ceva banal, ceva ce ai spune si unei prietene, de exemplu. Cum spunea cineva, poti incepe sa-i zambesti asa si apoi sa intri in vorba cu ea. Afli de ce e interesata si mergi si tu tot pe langa ea, vorbesti despre ce ii place. Gandeste-te ca daca la o fata de care nu iti place mergi si o intrebi ce face fara probleme, poti face asta si cu ea. happy

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hey scumpo te caut de o viata unde ai fost?

| Samariteanul a răspuns:

Pai treci pe langa ea de mai multe ori si zambeste-i si poate o sa ajungeti sa vorbiti

| FaraNume1245 a răspuns:

Un simplu "buna." face minuni.

| Raniaa a răspuns:

Bună, ce faci?!

| liliana77any a răspuns:

Spune-i ca ai nevoie sa te ajutor la o materie, si cere-i contul de Facebook si te bagi in seama cu ea. happy

| Yon1470 a răspuns:

Nu intri in vorba!