| geogi a întrebat:

Cum sa invit un baiat in oras sau cum sa il invit sa vina cu mine la inviere?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Il intrebi "mergi de inviere la biserica?" daca spune "da" il intrebi "unde?" si daca spune aceeasi biserica ca si tine spui "wow.nai vrea sa mergem impreuna? Sunt multe specimene prin oras la ora aia pe afara" happy.

2 răspunsuri:
| SeNyS a răspuns:

Il intrebi si u printr-un sms/pe mess sau face to facelaughing daca merge si el la inviere, si daca da, faci o fata d'aia mai supy asa.si sigur t e intreaba dc te-ai intristat, si u ii vei spune ca ai vrea si tuh sa mergi dar nu ai cu cine, si te va intreba el singur daca vrei sa mergismug... pooopici muuultssi:*:*

| BackInTime a răspuns:

Pai ai putin curaj ce stai... dai un pupic si iti sare in brate.altefel o sa o gaseasca pe alta broken heart