| Shyky a întrebat:

Cum sa invit un baiat in oras? Dau fundita pentru un raspuns argumentat si serios.

Răspuns Câştigător
| Delia_3936 a răspuns:

Incearca sa te dai pe langa el si sa pari ca si cum nu te poate avea. De obicei baietilor le plac tipul de fete ce nu le pot avea. Da-i aceasta impresie baiatului si sigur o sa te invite el in oras. Sau daca nu merge asa, spune-i in fata ca ai vrea sa mergi cu el in oras. Eu una cand am vrut sa invit un baiat in oras, i-am trimis un mesaj de genu "care veniti in oras la un suc ceva[mass] " (desi nu era mass i-am dat numai lui mesajul) si el mi-a raspuns ca ar vrea sa vina cu mine in oras la un suc si ca vrea sa faca el cinse.

6 răspunsuri:
| mihai_2762 a răspuns:

Hai ca nu este foarte greu ai pute sa il intrebi daca vrea sa seplimbe cu tine si ar trebui sa fie tampit sa nu se plimbe cu tine si mai este o varianta si putea sa ii spui ca ai chef sa bei o cafea si apoi il intrebi daca vrea sa vina sa bea o cafea cu tine sau un chico deci nu ar avea cum sa nu vina eu unu as venii cu cea mai mare placerebig grinbig grinsuccesbig grin:*

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai ai putea pentru. inceput sa vorbesti cu el pe mess mai mult, sa il bagi in seama, sa il saluti pe strada.si dupa ce simti ca s-a legat ceva... Ii poti spune daca vrea sa iasa cu tine la un suc :d.
Noroc:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discuti cu el pe mess si ii spui ca ai vrea sa il cunosti mai bine si ii propui sa iesiti.

| Andreea_4774 a răspuns:

Pai pentru inceput nu tu trebuie sa inviti baiatul ci el pe tine. Cea mai buna metoda e sa fi indiferenta fata de el. Daca te place cu adevarat va face el primul pas. SUCCES!

| mda_5900 a răspuns:

Cum sa inviti tu un baiat in oras?! lasa`l pe el sa faca primul pas... laughing nu asa este normal? big grin happy

| valerika16 a răspuns:

Pina vor face baietii primul pas, va trece mult timp! Asa ca fa tu primul pas! Pur si simplu intreaba-l pe mess(sau alte site-uri de socializare), daca ar vrea sa mearga la un suc,... Daca nu va accepta, va fi pierderea lui!