| the1campion a întrebat:

Cum sa iubesc o femeie si cum sa seduc? vreau amanuntit explicat.Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Vrei si amanuntit explicat!
Relatii si casnicii se fac si se desfac tocmai pentru ca oamenii nu stiu sa iubeasca si sa seduca,tu te-ai gandit ca exista cateva norme,cuvinte sau legi care,explicate amanuntit, gata, iti vor asigura succesul pe viata!
Pai, te-ai gandit gresit, peste 10-20 de ani,vei intelege ce-ti spun, acum insa o vei lua ca pe un refuz sa-ti SPUN!
Fiecare om iubeste in felul lui personal, fiecare femeie e sedusa altfel, pentru ca e sensibila si-i plac alte lucruri si alti oameni decat alteia.
Oamenii si sufletul lor nu pot fi prinsi in tipare.
Daca nu intelegi lucrul asta, esti infrant din start.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Nu cred ca exista vreun manual amanuntit care sa se aplice majoritatii femeilor. In general trebuie sa-i comunici mentalitatea ta subtil prin idei,glume, povestiri, impartasiri de experiente. Apoi poti trece mai departe. Aici depinde de femeie. Unele vor asa, altele asa. De iubit, o iubesti exact cum simti tu. Noroc.

| neutrino a răspuns:

Aceasta poate fi catalogata intrebarea zilei, tinand seama ca vine si din partea unui campion. Felicitari si sper ca vei primi raspunsurile pe masura intrebarii si dorintei tale!

| Voidwithin a răspuns:

Nimeni nu iti poate spune cum sa iubesti fiecare simte iubirea alfel, iar la seductie e greu, ideea e te place sau nu asa cum esti.

| RuxandraBianca a răspuns:

Scoala de seductie...