| justifyme a întrebat:

Buna vreau sa-mi raspunde-ti la niste intrebari :happy
as dori sa aflu cum sa seduc un baiat?
cum sa vad daca ma place?
cum sa ii arat ca-l iubesc prin fapte?
vreau sa-i scriu o scrisoare... ce sa scriu in ea?

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Păi...să vedem.
Nu trebuie să-l „seduci", doar să îi arăți că îți pasă.
Poți face asta în mai multe moduri: cheamă-l la o plimbare în natură-pădure, câmp, și poate se petrece „magia"; apoi, poți să îi arăți că îți pasă de el, prin gesturi, cuvinte,...

3 răspunsuri:
| LeuTz a răspuns:

Scrisoare? Ce dragut...Suntem in 2011 sau in evul mediu?

Flirtreaza cu el, acorda-i mai multa atentie si vezi cum reactioneaza

| alee19 a răspuns:

Iti raspund dar vreau si eu raspunsurile la aceleasi intrebari printr-un mesaj. doar ca legate de fete.
poti sa afli daca te place urmarindu-i comportamentu cand este cu tine si apoi a2a oara mai ia o prietena cu tine sa vezi daca se comporta la fel si cu ea clar nu te place pe tine pentru ca atunci s-ar feri sa para un fustangiu ca sa nu cada in ochii tai.
daca totusi te place. nu ii arata nicio clipa ca il iubesti pentru ca i se va urca rapid la cap si va profita de asta. ia-l cu frumosul. mai te dai mai nu te lasi. in stilul asta. te joci cu el prinzandu-l des de maini dar apoi imd dandu-i drumul, il oftici putin iar apoi il pupi asa fugitiv pe obraz si vezi daca va incerca si el sa te oftice ca sa faca la fel atunci te place. cauta sa stai langa el si foloseste clasica replica. imi este somn. si lasi capul pe el iar atunci te mai joci si tu cate putin cu mana pe el. pe umar. piept. baietilor in general le place ca fetele sa se joace cu degetele pe pieptul sau abdomenul lor.
renunta la partea cu scrisoare. pe putini baieti i-ar impresiona. unii poate ar spune si ceva de genu "uite fraiera". imi cer scuze de vocabular. asa ca ai multa grija de tine, daca mai ai alte nelamuriri legate de baieti intreaba-ma prin mesaje sau ia idul meu alexandru_4myfriends si iti raspund la orice.

| anonim_9255 a răspuns:

Sunt de acord cu alee19 renunta la scrisoare neaparat tongue laughing