| maibineanonim a întrebat:

.. am nevoie de un sfat si va rog sa nu ma judecati pentru asta. eu sunt bisexual... si m-am indragostit de un prieten foarte bun, il iubesc nebuneste si as vrea sa ii spun ca sa facem well you know. problema este ca nu stiu cum sa il seduc. el este straight deci nu stiu cat de greu poate fi. vreau sa il seduc fara sa isi dea seama dar nu vreau sa ii spun in fata. el curand pleaca, se muta in busteni si nu am sa il mai vad. va rog homofobii sa nu imi raspunda. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Ii poti spune ca-l placi, vezi daca si el are astfel de inclinatii, dar nu-l poti seduce fara sa stie daca nu te place
numai bine!

| maibineanonim explică (pentru wolder):

Multumesc, am incercat si a mers.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu ai cum să faci asta, crede-mă! Dacă știi sigur că e hetero, nu ai cum să-l „seduci".

| Mussette a răspuns:

Chiar n-am habar.
Daca lui ii plac doar fetele, mai greu.
Ai grija sa nu pierzi si prietenia lui, prin dorinta ta de al seduce.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveIsLove4Ever a răspuns:

Poti incerca sa ii spui despre tine caci presupun ca inca nu stie apoi usurel sa ii spui ca il placi dar nu forta nota nu supune prietenia voastra la o presiune si mai mare. Trebuie sa fii constient ca risti mult spunandu-i. nu incerca alte prostii cu filmulete cum gasesti pe net. doar spune-i dar ai grija la fiecare reactie a lui. si nu asculta toate rautatiile spuse de DoctorMartyko. am vazut ca esti membru junior asa ca l-am raportat eu pentru tine

| maibineanonim explică:

Nu ma mira, traiesc intro tara de homofobi. Si eu urasc din tot sufletul homofobii si tot ce reprezinta, nu inclinatia conteaza ci persoana ca daca nu existau homofobi nu existau nici paradele LGBT nici razboiul civil pentru drepturi egale