| tweety_8071 a întrebat:

Cum sa-l cuceresc avand in vedere ca e un barbat matur si foarte inteligent?big grin
cum as putea sa-l atrag?whistling
msms:*:*

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Sa fii ceea ce esti tu, naturala... un barbat inteligent sunt sigura ca apreciaza astahappy

5 răspunsuri:
| stresu a răspuns:

Nu stiu cati ani ai tu. Daca el are 30 de ani, poate ti-e prof, poate e insurat, iar tu ai 14 las-o balta.
Daca e diferenta mai mica si aveti un cadru social comun fii naturala si nu te comporta ca un obiect de decor. A, si cand deschizi gura sa o deschizi cu scop.
Mi-ai dat prea putine detalii ca sa iti zic mai mult, dar na, spor sa ai!

| emasweetgirl a răspuns:

Afla mai multe detalii despre el.
ce ii place sa faca, cum vede el viata, ce muzica asculta sh chestii din astea.
cu cate aveti mai multe in comun, cu atat mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu ce oferi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subscriu la eu.Se poate cu sinceritate. O relatie care are la baza o minciuna nu are rezistenta.

| eu_7301 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa fii tu insati.asa e cel mai bine si in plus barbatii adora o femeie naturala in locul uneia prefacute.in plus cred ca ar trebui sa ai grija de aspectul tau fizic fara sa exagerezi si totul va veni de la sine.bafta