| Baterie321 a întrebat:

Cum a-s putea cucerii o fata? Avand in vedere ca nu suntem la aceasi scoala si nici din acelasi cartier.Si vb doar pe mess.Si eu sunt in scaun cu rotile. long story dar whatever, cum a-s putea sa o cuceresc?

Răspuns Câştigător
| Ssubtil a răspuns:

Avand in vedere situatia ta, eu zic sa o inviti la tine daca si ea stie cum sta treaba... daca nu, spune-i si apoi invit-o happy. Capul sus in continuare si sanatate multa sa ai!

| Baterie321 explică (pentru Ssubtil):

Ah,am uitat si parintii ei nu ii cunosc pe ai mei.

| Ssubtil a răspuns (pentru Baterie321):

Sincer in cele mai multe cazuri parintii se baga prea mult in relatia tinerilor si asa ajung sa o strice, asa ca nu trebuie sa se cunoasca neaparat inainte de a avea tu cu ea o relatie stabila...