| Alincik_8736 a întrebat:

Cum sa-l fac sa fie mai romantik cu mine?

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Da-i exemplul tau!

| shtephie a răspuns:

Fii tu romantica cu el si spune-i ca vrei ca si el sa fie la fel cu tine :*

| deedeelina a răspuns:

Nu cred ca sunt metode ca sa-l faci sa fie romantic. El este cum vrea si cum simte el. Nu este romantic acum, asta e. Va fi peste o saptamana, sau peste o zi. Nu incerca tu sa-l schimbi pentru ca se va plictisi de aceleasi replic: "de ce esti asa cu mine?". lasa`l. va fi romantic cand te astepti mai putin :*

| tina19 a răspuns:

Spune-i clar in fata ca apreciezi romantismul la un baiat si ca ai vrea sa fie asa si asa etc.daca are ceva sentimente pentru tine se va schimba. daac nu lasa-l ca o sa gasesti destui romantici. pooop

| Coco_2522 a răspuns:

Spune-i in fata)