| menUU a întrebat:

Vreu sa fac un video(pana maine) de poze cu mine si cu iubitul meu, am programul, am pozele. dar nu am muzica.Va rog niste sugentii, vreau sa fie o mel lenta, asa sa se potriveasa cu poveste. E una suuper romantik, si nu as vrea nici sa fie ca la inmormantare, sa fie nu stiu mai cunoscut, mai, asa, de efect...va rog ajutati-ma... FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| Ramona23 a răspuns:

Celine Dion - Because You Loved Mewinking

3 răspunsuri:
| Khanikua a răspuns:

Imi poti da si mie programul : just.kittymy si ca melodie justus - aroma clipelor sau iubire neconditionata parca o candta ramzic ceva de gen sper ca sunt de folos stiu mai multe mel laughing da nu imi vin ak in cap

| soraluisatan a răspuns:

Taeyang- i ll be there:X e superba, si eu am facut un video pe melodia asta si am primit numai laude:Xsper ca te am ajutat

| Denii_6593 a răspuns:

Yiruma-River flows in you.; x
Black & Jones-Fallen.; x
Da` Cruz-Povestea unui suflet.
Sper ca te-am ajutat.:*
Funda?batting eyelashes