| mean a întrebat:

Cum sa-l fac sa ma placa? Stiu ca au mai fost subiecte de genul asta dar al meu e putin mai diferit pentru ca el face glume pe seama mea si chiar unele fete imi spun ca are pe alta.Eu insa nu l-am vazut cu ea deloc. Ce sa fac? Cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| Andreia1 a răspuns:

Pai daca are prietena lasa'l mai sunt o groaza de'a baieti, in schimb fetele pot mintii deoarece sunt invidioase. Dar daca el face glume inseamna ca nu este pentru tine, ori este un baiat serios, ori baiatul mamei. Da'l in colo daca isi bate joc de tine, mai sunt baieti nu te oprii la unul singur care face glume pe seama ta.

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Esti masochista? Vrei sa te plaa un baiat care se poarta urat cu tine? Eu nu cred ca poti sa il imbunezi, e clar ca nu tine la tine.