| justifyme a întrebat:

Cum sa-l uit?!
totul imi aduce aminte de el!
glumele lui... ce vremuri!
repede funda + vot

Răspuns Câştigător
| d3utzsa a răspuns:

Offf,,,
sincer eu am fost cu un baiat 1an si 2luni...si pot sa spun ca nu mai sunt cu el de aproape un an jm si nici acum nu l-am uitat...
dc dracu nu am putut,nici eu nu stiu!
dar incearca sa iti faci alt pr,ocupa-ti tot timpul liber pe care il ai,ca sa nu ai timp sa te gandesti la el,iesi afara cu prietenii, incearca sa profiti si sa te distrezi lamaxim, cu toate ca iti vine greu!
eu o saptamana am plans intruna si nu am mancat nimic si pentru ce?
pentru niste oameni care nu ne merita?
nu are rost...

totusi exista unn d-zeu si pentru eiwinking

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce treabă are trecutul dacă tu ești în prezent pentru viitor?
Pa, pa.

| airam a răspuns:

Incearca sa ai mereu alte preocupari! daca nu esti cu prietenii,sau iesita undeva si esti acasa,gaseste-ti mereu ceva de facut ca sa ai mintea ocupatahappy iti zic din propria experienta! esingura metoda mai putin dureroasa! la inceput e intr-adevar mai greu, dar pe masura ce trece timpul, nu te mai doare asa tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi si distreaza-te cu prietenii tai. In momentul in care iti aduci aminte de el suna o prietena si vorbiti despre lucruri care v-au placut, despre amintiri frumoasehappy Daca ai prieteni adevarati iti garantez ca o sa te ajute sa treci peste.happy Nu merita sa te distrugi si sa uiti de tot ceea ce e frumos tongue