| RAY a întrebat:

Cum sa le uit?

Hai ca daca uiti pe unu/una am gasit solutia https://www.tpu.ro/familie-relatii/buna-ce-sa-fac-sa-il- uit/

Dar ce te faci cand iti fuge haremul de fete pe alta centura in alta tara?

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Aia e

| RAY explică (pentru Freya1):

E trist nu e usor natyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Si ce sa faci? Sa te spanzuri?

| RAY explică (pentru Freya1):

Nici vorba imi caut altele, nu duce Romania lipsa de fete dulci

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Pai vezi

| HadesSs a răspuns:

Ca sa uiti? Simplu! Faci sex, mult sex laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine zis, cam greu asa.
Te stabilesti financiar si revi in tarã la romance, sau inveti limba de acolo... Oricum trebuie timp.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cat de departe ai pleca pentru iubita ta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu se stie ce urmeaza de pe o zi pe alta, fetele vin si pleaca, as pleca unde cred cã o sa-mi fie mie mai bine. Nu pentru cineva anume.