| Andreiu68 a întrebat:

Cum sa ma bag in vorba cu fete/sa cunosc lume noua? Sunt un tip cam fustrat pe tema asta, desi avand varsta de 21 de ani.Pana acum nu am avut nici o relatie cu vreo fata..As vrea sa cunosc persoane noi,fete in special dar nu stiu cum. Prieteni nu mai am, adica am dar sunt plecati toti prin strainatati si sunt singur, nici pe afara nu ies, nu am cu cine, in weekend tot la fel stau pana seara in casa si daca ies, ies 1-2 ore singur pe pustiu, ma plimb cu masina si gata. Nu am cu ce sa imi ocup timpul, simt nevoie de afectiunea unei persoane. Nu am nici o fata prietena ca sa zic ca vorbesc cu ea, ea mai are prietene si ne imprietenim, nimic. Pe Facebook cu un like sau sa ii dau mesaj cu buna nu merge chestia asta, daca nu conosc fata aia de undeva nu iese nimic. Prin parc ceva sa ma bag in seama,dar sunt si un tip timid si ma gandesc ca oare ce ar spune fetele/fata cand vine un necunoscut si le intreaba nu stiu ce si plus nici nu stiu cum sa incep concersatia. De iesit prin cluburi/cafenele nu ies ca nu am cu cine,doar nu am sa ma duc singur, nu sunt genul sa ies singur asa la distractii.Nu sunt un tip urat,dar nici frumos,imi vad de treaba mea,muncesc, am masina mea, stau singur nu depinde de nimeni, asta cred ca ar avea un avantaj mai tarziu. Ceva idei?

3 răspunsuri:
| TheNegative1 a răspuns:

Ohhh,incearca sa gasesti un hobby, de exemplu cititul, si nu ai nevoie de nimeni ca sa te simti implinit, ce trebuie sa faci tu este sa.ti schimbi gandirea despre femei, partea interesanta este ca atunci cand faci ceva jenant in public de fata cu oameni straini tu o sa te simti prost toata ziua sau poate o saptamana cand de fapt intr-un minut ei deja au uitat de tine. Incearca Tinder! Good luck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce m-aș mai obosii sa îți scriu, când tu din anul 2016 postezi cam același întrebari?