| Leonardo111 a întrebat:

Cum sa ma bata una? sau sa ma alerge? ce sa ii fac? dar sta mereu cu fete si baieti din gasca si nu stiu cum sa o prind sing. cum sa o spionez scuze categorie nu va bateti joc dau funda raspundeti va rog frumos

1 răspuns:
| aleerawr a răspuns:

Nu prea imi dau seama ce vrei sa faci depinde daca sunteti mai mici 10-13 ani asa sunt fetele la varsta asta, VOR SA SE BAGE IN SEAMA.Cred ca te place...smug Dar sa-mi dau seama ca tii nu-ti prea place modul ei de a se da la tine.
Daca tu nu o placi, cand"ai sa o prinzi" zii in fata ca nu-ti place. Daca iti place continua-i jocu.
Daca sunte-ti mai mari, nu cred ca ii intreaga la minte. xD