| Leonardo111 a întrebat:

Cum sa ma bata una? sau sa ma alerge? ce sa ii fac? dar sta mereu cu fete si baieti din gasca si nu stiu cum sa o prind sing. cum sa o spionez scuze categorie nu va bateti joc dau funda raspundeti va rog frumos raspundeti va rog e urgent nu treceti peste intrebare va rog va implor

Răspuns Câştigător
| alina_1226 a răspuns:

Mei,u crezi ca probleme se rezolva cu bataia? nu! trebui sa fii avut u un conflict cu ea si te-a enervat si vrei sa te razbuni cu pumnii, dar nu e frumos asa.mai bine vorbesti cu ea f2f2f (fata in fata ) si rezolvi problema.ii spui sincer ce te-a deranjat si ea poate se simte si isi cere scuze. daca ea a gresit.dk o vezi cu figuri controleaza`te si las-o in lumea ei.dk u ai gresit fata de ea mai bine las-o asa cum a picat.Nu e frumos pentru un baiat/barbat sa dea cu pumnii.dese ori un viata 2 cuvinte spuse cu rost raneste sufletu mai mult de cat 2 palme.O sa vezi ca de multe ori in viata oamenii spun lucururi care te ranesc mult la sulfet si preferai 2 palme si scapai mai ieftit.gandeste`te bine mai. happy

1 răspuns:
| BroascaCuElice a răspuns:

Prinde.o de tatse oO laughing