| Leonardo111 a întrebat:

Salut vreau sa ma alerge o fata de 15 ani si nu stiu ce sa ii fac precizez ca umbla mereu cu fete in gasca si nu stiu cum sa o prind singura ca sa ma alerge si sa ma bata si va rog nu fiti neseriosi pur si simplu dati raspuns va rog frumos dar funda mare scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| LittleRose a răspuns:

Vrei ca ea sa te bata? E posibila bataia si cand umbla in gasca de fete.Mi se pare irelevant sa iti doresti bataie,dar o mana o spala pe alta si probabil ca ai motivele tale, mai mult sau mai putin ciudate. Daca iti doresti intr-adevar sa te bata barfeste-o, spune vorbe urate la adresa ei de fata cu o prietena buna de-a ei... Daca e o fata care cat de cat gandeste nu te va bate dar te va trage la raspundere intr-un mod civilizat.

5 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Iti zic eusmug. Incearca s-a jucat baschet sau ceva impreuna! si ea,.sa icerce sa iti ia mingea! si u sa fugi de ea,.si ea dp tinelove struck, ...si asa mai departewinking
sa stii ca merge merew,. numai sa te joci ceva ca ea!

take care!winking

| andrada a răspuns:

Buna!
Baiatul se refere sa il alerge si sa-l bata asa in gluma (stiu ce vrei sa zici si noi mai facem asa la scoalahee hee ). Pai iti spun ce face un coleg ca sa-l alerge fata de care ii place:
Merge la ea si se joaca in parul ei, daca isi face fraza noua ii spune ceva gen ''ce freza ti-ai tras, parca ar fi un fund de camila rolling on the floor '' sau s-a intamplat odata cand ea era cu mine si alte fete i-a zis ''cf fetelor? '' si ea a zis ''pleaca ca n-avem chef sa ne ocupi spatiul'' la care el a zis ''si ce-o sa faci? ma fugaresti prin toata scoala?'' si la toata chestile astea ea l-a fugarit si i-a dat cu caietul in cap laughing. Ai mai putea si sa-i iei lucrurile si ea atunci iar o sa te alerge
Bafta!

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mai,din nimic se pare ca esti fata.asa ca:cheam-o un pic sa „vb ceva cu ea",apoi spune-i ca prietenu ei te place pe tine,ca e urata de se sperie toata lumea de ea,ca pute dupa ea de iti pica parul din nas, etc.
sper sa mearga...( laughing )

ps:totusi, care e motivul?

| AleAleAle1111 a răspuns:

Da dc vrei sa te bata?laughing

| tzutzy_3632 a răspuns:

De ce vrei sa te alerge o fata si sa te bata? tu nu esti fata?