| Leonardo111 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu 2 intrebari stiu ca sunt cam idioate deci sa incep:1)cum fac o fata sa imi ceara mingea de baschet ca o iau mai tot timpul pe afara dar nu face nimic doar se uita la ea.2)cum o fac pe fata asta sa ma alerge si sa ma bata? va rog nu va bateti joc dau fundita mare va rog raspundeti va rog frumos raspundeti ca e urgent dar cel mai mult raspundeti la intrebare nr2 va implor

4 răspunsuri:
| ciufulixx a răspuns:

Iti place sa fi batut.hmmm pff si mie imi place sa chinui baietii dar nu chiar sa-i bat laughingrolling on the floor) adica nahh ii mai bat dar asa mai incet nu sa le dea sangelelaughingrolling on the floor)

| YqLmX a răspuns:

De obicei ma mai alearga fetele, nu mai zic de bataie...cand le zic glume mai putin bune. spre exemplu ''da iti place batranu ala''laughingsau te iei de ea aiurea dar fara glume proaste

| JahBless a răspuns:

Ti-as raspunde dar da-mi mai multe detalii.de ce vrei asta?

| iubitha_5216 a răspuns:

M-am prins care e problema ta,iti place de ea, dar mult de tot! pai, trebuia sa dai si uh mai multe detalii. spre exemplu. ktzi ani are tipa.ca daca are 14, 15 singura modalitate de a o face sa te bata e sa ii dai cu palma la fundkissasta merge intotdeauna.sau sa faci glume cu ea, in limita bunului simt! dar mai presus de toate, cred ca cel mai bine ar fi sa vb cu ea.si sa ii zici ca o placi, si gata!