| KinderPinguii a întrebat:

Cum să mă combiin cu un baiat, chiar daca imi place de el sau nu?
Toate prietenele mele au iubit, iar eu straight face...
Intrebare prostească, stiiiiiiu, dar... :-s. poate sunt cateva idei! big grin

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă toate prietenele tale se prostituează, trebuie să te prostituiezi și tu?
De ce nu gândești?
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Spune acest lucru baietilor din gasca ta si poate se ofera cineva, sau poate te recomana unor cunostinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii esti unica daca nu ai prieten si celelalte au. nu trebuie sa fii cu un baiat daca nu-l placi doar ca sa fii in pas cu "moda".Sa stii ca esti mai apreciata fara decat cu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu face greseala asta. Nu trebuie sa fii cu cineva doar pentru ca prietenele tale au iubit si tu nu. Stiu cum e sa fii singur si sa vezi numai cupluri in jurul tau dar chiar si asa nu trebuie sa fii cu cineva daca nu il placi.

| KinderPinguii explică (pentru anonim_4396):

Și dacă îl plac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KinderPinguii):

Daca il placi incerci sa vorbesti mai mult cu el, sa petreceti timp impreuna. Daca baiatul respectiv e mai timid ai putea tu sa il bagi mai mult in seama, sa vorbiti pe mess, Facebook, iesiti prin parc. Nu stiu, nu ma pricep la relatii deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna tongue Dragostea apare cand este momentul happy Poate ca a aparut, adica te-ai indragostit de cineva, si tu nu ti-ai dat seama tongue Nu trebuie sa te combini cu cineva doar pentru lucruri din astea... Daca acele "prietene" ale tale rad de tine pentru lucrul asta, inseamna ca nu au bun simt fata de tine, si nu sunt prietenele tale tongue Sper ca intelegi ce vreau sa zic happy Dragostea apare cand te astepti cel mai putinwinking Succes :*

| darriya a răspuns:

Vezi sa nu ajungi sa fii calarita de unu care nu iti place, asta vrei? sa fii in trend cu prietenele tale?laughing da-le in colo pe alea, incearca sa fii unica in felul tau, si nu te baga aiurea cu unul care nu il placi!

| anne22 a răspuns:

Si? Te simti in dezavantaj cu ceva? happy
Daca ele se drogheaza, ar trebui sa faci asta chiar daca iti place sau nu? happy Cam asa suna...
Trebuie sa faci asta cand simti, nu ca sa fii ca si celelalte happy.