| Gabriela1708965 a întrebat:

Hey, deci toate prietenele mele au iubit si nu stiu daca sa imi fac si eu, oricum nu ma place niciun băiat de vârsta mea si nu înțeleg de ce, ajutor plz.

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Probabil băieții de vârsta ta caută fete mai dezvoltate. Dar cum nu știm cum arăți, nici ce fel de fire ai (și asta contează, enorm!) - nu putem spune sigur.

| Gabriela1708965 explică (pentru mihai69):

Sunt destul de dezvoltată si fin grupul meu de prieteni toti au iubit nu stiu ce sa fac ca imi scriu Numa băieți de 18+

| mihai69 a răspuns (pentru Gabriela1708965):

Ai putea să ai puțintică răbdare, cum spunea un personaj cândva.
Toate la timpul lor; dacă toți cei din grupul tău se aruncă pe geam, nu e musai să faci la fel, nu?!? Asemănător și cu „iubiții" - ce-i al tău e pus deoparte; va apărea la momentul potrivit. Nu te cupla aiurea, doar ca să nu fii singură, că atunci el te va ocoli.

Răspuns utilizator avertizat
| Gabriela1708965 explică (pentru AngelErmin):

Eu nu vreau sa rămân însărcinată sau altele si nu vreau nici sa ma f** pur si simplu sa am un prieten

Răspuns utilizator avertizat
| brokxy a răspuns:

Baietii adolescenti asculta la mine bine ca stiu. Ei cauta doar sa te f----- nu cauta relatii serioase. cauta doar aventuri majoritatea dintre ei ca sa experimenteze. Deci daca nu vrei sa te f--- si sa te lase insarcinata sau cu inima franta mai bine mai asteapta pana cand o sa ai 18 ani sa ai iubit

Răspuns utilizator avertizat
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Câți ani ai?

| RandomPie113 a răspuns:

Buna ma numesc markos si sunt singur

| 11122002 a răspuns:

Eu am 17 si mi caut relatiehappy

| Gabriela1708965 explică (pentru 11122002):

Imi pare rau dar sunt mult mai mica