| eusituimprnoi2 a întrebat:

Cum sa ma despart de prietenul meu, in asa fel incat sa sufere?
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Karisma a răspuns:

Eu la fel am fost in situatia asta,scrie-i sms,sau incearca sa ii explici, incearca sa ii demonstrezi ca sunteti doar amici, flirteaza cu el mai rar.Bafta

5 răspunsuri:
| Pastiluţă a răspuns:

Merg în locurile în care ştii că le frecventează şi el ( bineînţeles că mergi cu alt băiat ) şi când îl vezi pe ''iubitul'' tău, sari la gâtul ăluia şi-l săruţi. Uşor ca 1, 2, 3.

| cryssa a răspuns:

De ce ai face asta? Ti-a gresit? Daca da despatre-te de el cu toti amicii lui de fata, vor rade mult timp pe seama lui.

| Azazel_2358 a răspuns:

Daca faci asta esti pr**sta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinucide-te. Va suferi mult.

| CoolGirlMary a răspuns:

Intalneste-te cu altul iar cand te vede f-al sa fie gelos!