| puffyxoxo a întrebat:

Cum sa ma excit foarte tare fara a ma dezvirgina?

10 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Voi nici nu știți ce e ală orgasm, aveți 14-15 ani și gândul vă este la sex. Puteți să vă frecați voi până mâine dimineața și tot nu o să aveți orgasm pentru că nici măcar nu știți ce e...

| Ionut_Ardelean_1985 a răspuns (pentru Azµre):

Daca doresti sa vb despre acest subiect intra pe id ionutardelean709 prea multi fac glume proaste.

| Brâncuşi a răspuns (pentru Azµre):

Câtă dreptatewinking Aşa azure, învaţa copilele la bine, că ele de la 17 ani deja, o iau pe drumul rău, te respect!

| Azµre a răspuns (pentru Brâncuşi):

Nu știu cine le-a băgat atâtea prostii în cap, mass media cu tot felul de pițipoancel a televizor pe lânga asta și anturajul și lauda unu se laudă că face nu știu ce, dar de fapt ăla nu face, și face cine îl ascultă și tot așa... Astea dacă vrei și tu una la 18 ani virgină numai ai de unde să iei...

| Brâncuşi a răspuns (pentru Azµre):

Aşa este şi nu prea avem ce face fiecare cum sunt educate şi daca lor le place...De la o vreme s-a cam dus era asta, deja nu mai este cum era odata, totul s-a schimbat la 180* şi totul a devenit altfel, numai cand mă gândesc la viitor mă doare capul, asta este, nu cred că putem schimba ceva.

| Azµre a răspuns (pentru Brâncuşi):

Îi vom accepta așa cum sunt... Dă-mi un mesaj pe privat cu vârsta ta te rog frumos. Pur și simplu pentru un sondaj.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Te poti masturba clitoridian. Nu te dezvirginezi si iti provoci orgasmul! kiss Funda?

| Anutsa410 a răspuns:

Sfatulaughing Stai cu curu in porumb poate iese o mamaligalaughing. Dupa ai grija sa nu te scapi in huda provocata de porumboilaughing)

| Ionut_Ardelean_1985 a răspuns:

Buna daca doresti sa vb deschis despre acest subiect intra pe ionutardelean709 prea multi fac misto pe aici

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns (pentru Ionut_Ardelean_1985):

Vreau sa ma frec cinstit..serios,si sincer., din inima.pot sa apelez la tine? poti sa ma rezolvi in particular?