| georgiana_9747 a întrebat:

Ma pot dezvirgina in timp ce ma excit? Va rog pot primi un raspuns cat mai rapid?

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, dezvirginarea se produce la primul contact sexual. Dar iti poti rupe himenul daca iti introduci ceva in vagin.

Abh
| Abh a răspuns:

Daca folosesti obiecte pe care le introduci in vagin, da asta se cheama dezvirginare.

| Arthur a răspuns:

Depinde cu ce te exciti. big grin

| bluesky a răspuns:

NU, ca sa te dezvirginezi trebuie sa ti se rupa himenul.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Bineinteles ca nu fetito numai sa nu introduci degetul atunci da. dar asa nu...doamne

| ShineMe a răspuns:

Doamne deci pe bune unii din voi mai ganditi cand scrieti sau vorbiti ceva? Cum poti sa te DEZVIRGINEZI daca te exciti? De ce crezi ca toti/toate sunt virgini/virgine panaisi incep viata sexuala?

| i.love.me a răspuns:

Daca te exciti si ti mainile acasa, nu ai cum.
stai flexy

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Nu draga mea, stai linistita.Doar cand intra "je" te poti dezvirgina.PA

| andalu a răspuns:

Nu

| Munchkin a răspuns:

Adică în timp ce te masturbezi? Da, poate fi posibil.
Doamne, măi, dar există gugăl...sunt SUTE de articole referitoare la asta...

| vykkusor a răspuns:

Nu draga georgiana, nu te poti dezvirgina in timp ce te exciti, dar ai grija cum faci acest lucru.pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu

| pusykyty a răspuns:

Te duci la farmacie ei un prezervativ mic pune-l pe un castravete si baga-l in vagin.winking Funda? :*