| Karina_2903 a întrebat:

Cum sa ma exprim daca vreau sa-i cer unui baiat care ma iubeste enorm sa renunte la mine fara sa-l ranesc? FUNDITA :*

Răspuns Câştigător
| AlndChocolate a răspuns:

Oricate cuvinte ai incerca, o sa-l doara pentru ca el te iubeste.

6 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Te sfatuiesc sa-i spui direct totul pentru ca oricum ai face il vei face sa sufere... daca te iubeste enorm va suferi mai mult daca va vedea ca te departezi incet incet de el dar daca ii vei spune "verde-n fata" va suferi pe moment dar ii va trece straight face
mult succes:*

| andrei a răspuns:

Dar de ce?

Spune ca e nevoie de o pauza... dar o sa doara
sad

| nicoleta01 a răspuns:

Spune-i ca ai niste probleme sa luati o pauza ( daca sunteti impreuna )

si incet incepi sa nu mai suni sa nu mai pastrati legatura
si va trece si pesta asta. succes >:d

| cucu :> a răspuns:

Daca e asa cum ai spus tu nu ai km nu-l ranesti. Te iubeste si esti totul pentru el.veste pe care urmeaza sa i`o dai o sa ii rupa sufletul in doua.
Dar asta nu inseamna ca trebuie sa stai din obligatie.
Cu timpul o sa inteleaga.
Mai bine spune`i adevarul si sa ramana o prietenie frumoasa in urma ca sa il ajuti sa treaca peste.

| mossu a răspuns:

Direct. Asa e cel mai bine. Daca ii ceri o pauza o sa-l bagi mai tare in ceata si o sa sufere mai mult. Asta cred eu. Dar mai gandeste-te daca asta vrei sa faci, sa nu-ti para rau mai tarziu.

| cosmin0116 a răspuns:

Spune-i ce simti si spune-i ca el inca nu poate ajunge la tine atat de mult ca sa te iubeasca.