| alexa19 a întrebat:

Cum sa ma impac cu gandul ca nu vom mai fi niciodata impreunasad vreau sa il scot din inima mea, sa il uitsad dar cum? cand tin la el mai mult ca la orice pe lumea astasada fost primul prieten, am fost 7 luni impreuna...si el a pus punct relatiei(spunea ca nu suntem potriviti si ca numai merge nimic). Il vad zilnic, totul imi aminteste de el, blocul unde stateam noi, parculetusad totulcrying(
Cum sa il uit cand il vad zilnic(sta langa blocul meu)
Ce sa mai fac?sad

Răspuns Câştigător
| AnwtSsa a răspuns:

Si eu am trecut prin asta de curand. si la mine a fost o relatie de 2 ani straight face incearca sa te resemnezi straight face Viata e dura broken heart imi pare rau pentru. tine straight face. un alt iubit poate te mai distrage putin si v'a fi mai usor :* pup

4 răspunsuri:
| AndreeaEma a răspuns:

Oare un altul nu te-ar ajuta? Stiu ca nu te va ajuta sa il uiti, dar te mai distrage putin. pup:*

| Liviuuuuu a răspuns:

Cati ani ai totusi?

| xDeyaa a răspuns:

Combinate cu altul :*

| thezoltes a răspuns:

Asccepta-l si fiti prieteni (nu iubiti) in continuare si vei vedea ca vei uita de dragostea pe care i-ai purtat-o cindva