| smileforme a întrebat:

Cum sa ma indragostesc?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Eu in locul tau nu m-as lega la cap daca nu m-ar dureathinking
Vrei sa suferi? Nu ai decat!
Si ai grija ca el sa nu te iubeasca si sa stai dupa el ``azi e maine nu mai e``
Vezi atunci dragostehappy

12 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Mai intai iti trebuie o persoana de care sa te indragostesti.
Nu esti o masina si eu iti bag codul de "indragostire" si gata esti...
Cand te astepti mai putin, chiar si in ultimul loc la care te gandesti acolo o sa gasesti "acea" persoana(asa mi s-a intamplat mie). Nu cauta dragostea, ea te va gasi.

| Cătălina a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic ca sa te indragostesti, deoarece iubirea va veni cand nici nu te astepti.

Acel sentiment coplesitor, care iti da emotii si mii de "fluturas in stomac" nu este niciodata planuit, totul se intampla pe neasteptate, cand nici nu-ti dai seama.

| Georgiana2905 a răspuns:

Nu exista reteta pentru asta ...Astepata. Cand te va lovi, vei stii. Ti-o va spune inima...

| BlueHusky a răspuns:

Nu te inteleg?! Dc vrei asta?

| erik a răspuns:

Exista vreo formula matematica?

| claus a răspuns:

Deschide-ti simturile si inima. si uita-te in jur. deschide urechile si ochii. e teribil sa te indragostesti stand acasa.

| anaaa13 a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa faci.chestia cu indragostitu vine de la sine happy

| angel4v3ryour a răspuns:

O sa stii la momentul potrivit bafta!:-)

| FirstState a răspuns:

Pentru ce tie? singur a so vezi/o sa-l vezi si deodata o sa te indragostesti
eu m-am indragostit, imi place de tipa foarte tare as face ori ce pentru ea, dar ea nu doreshte sa fie cu mine sad
ai grija sa nu patestisi tu asa daca o sa-ti gasesti iubirea
acum sufer ca un bou prostsad

| tinkutza_4745 a răspuns:

Nu trebuie sa cauti asta va aparea atunci la moment, si va fi un sentiment minunat. Dar ai grija ca adesea este dureros...mai ales cind persoana de care te indragostesti nu iti impartaseste acest sentiment... oricum succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi mana in priza sau dai cu capu de un stalp cat mai tare. functioneaza 90%

| Nutline a răspuns:

Pai... Vezi un/o baiat/fata frumoasa si poc atunci te indragostesti laughing
Oricum, succes!