| publicname124 a întrebat:

De ce nu pot sa ma indragostesc?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te plangi in fata computerului, este normal sa nu ai de cine sa te indragostesti. Ia schimba-ti programul, orele alea care le petreci pe computer, petrecele afara cu prietenii, prietenele lor, cu colegii si vei vedea ca, va apare si cineva de care te vei indragostii!

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca nu ai cu cine sa te indragostesti.

| peperonies a răspuns:

Pentru ca ai multe teme de facut. cum merge clasa a 8-a?

| ℛąin a răspuns:

Pentru că n-ai de cine.

| AndaAlexandra a răspuns:

Dragoste vine de la sine, atunci cand ai de cine te indragosti.

| LiveTheMoments a răspuns:

Iti zic din propria mea experienta ca mai bine nu te indragistesti. Si eu sunt exact ca tine. Insa de curand m-am îndrăgostit de un băiat si mai mult rău mi-a facut indragisteala asta de cat bine. In plus nu a apărut persoana potrivita dar stai fara griji ca o sa apară si ea!