| alexandra28ale a întrebat:

Cum sa ma razbun pe un baiat? cel mai folositor raspuns funda!

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Chiar nu ai aflat pana acum ca razbunarea-i arma prostului? De ce sa te rabuni? Pentru ca nu te mai iubeste? Sunt alte metode mult mai "elevate":ignorarea, transformarea ta fizica si psihica pentru a " vedea" ce a pierdut.

| VadTot a răspuns:

Sa l lasi pur si simplu in pace sa nu i mai acorzi nici o atentie.

| Comatose a răspuns:

Daca sti id lui il dai pe mai multe chaturi si le spui aleia sa isi bata joc de el... daca sti nr lui de tel dal la cat mai multe persoane sa-si bata joc.fa-ti alt id si pune la avut i poza cu o fata frumias a(ia si u dupa hi5 sau facebook).si vorbeste mult timp cu el ca el sa se indr de u si apoi la sfarsit dupa ce ai vb cu el vreo 2- 3 luni ii zici ca nu esti genul lui... fundA?

| Assassin_3792 a răspuns:

Saracu baiat.NU calca baietii peste coada ca ti-o iei peste nas.

| 2122009 a răspuns:

Castreaza-l rolling on the floor Cea mai mare pedeapsa posibila laughing)

| deeutzy a răspuns:

Date pe langa alti baieti, 'fi perversa".
imbracata cat mai sexy ca sa vada ce a pierdut
dar parerea mea este ca nu trebuie sa te razbuni pe un baiat doar pentru ca te-a facut sa suferi sau alte din astea... treci peste cu ajutorul prietenilor adevarati.
succes :*:*: funda?

| justmegirl a răspuns:

Sa-l faci gelos...sa stai intr-un grup cu mai multi baieti si sa va distrati iar prietenu sa fie fix pe langa tinebig grin