| cristinanicolaa a întrebat:

Cum pot să mă răzbun pe un băiat? laughing

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ignorandu-l!

| PineapplePizza a răspuns:

Ii desenezi cu marker ceva cringe prin toate caietele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa devii cea mai buna versiunea a ta, când va afla că îți merge super bine îl va oftica acest lucru + ignorare totala din partea ta.

| ionur a răspuns:

Curvești și te culci cu alți și prieteni lui și el o să-și dea sema de ce fel ești cu adevărat.

| cristinanicolaa explică (pentru ionur):

Știm și să scriem

| ionur a răspuns (pentru cristinanicolaa):

Cu gura te cred nu-i nevoie să-mi zici poftă bună sa aveți.

| alexandradlr a răspuns:

Sa ii arati ca poți găsi pe cineva care tine mult mai mult la tine și care se poarta mult mai frumos și sa fii mandra sa te afișezi cu el, sa te satisfacă și sa îți facă poftele.

| ZokoZEW a răspuns:

Ai fost impreuna cu el si acum v-ati despartit si vrei sa te razbuni nu?, daca da arata-i ca nu iti pasa, ca te distrezi si fara el, fa l sa regrete ca te-a lasat, dar daca nu, baga-te impreuna cu un prieten de al lui rolling on the floor

| alexandru3107 a răspuns:

Razbunarea e arma prostului. Daca vrei sa-i arati ca a gresit, lasa-l in pace sau ofera-i o lectie importanta, dar avand bunele maniere.