| alexandra28ale a întrebat:

Cum sa ma razbun pe un baiat? funda cel mai folositor raspuns!

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ignora-l, indiferenta doare cel mai mult si produce cele mai adanci rani in timp.Arata-i ca nu iti pasa de el, ca nu exista.O simpla razbunare auce un rau intr-adevar dar pentru un timp scurt.Bafta!

| LawwraD a răspuns:

Pai stii ce ar trebui sa faci? Ii arati ca tu esti fericita, ii povestesti cum iti merge, oarecum trebuie sa ii zici ca esti fericita gen:ce faci mai? el o sa zica bine tu? tu vei zice si eu chiar foarte bine si el te va intreba dar de ce esti asa fericita? si tu ii zici ca ai un prieten.vezi tuhappy si el atunci o sa fie rosu ca racul de furie. Sau poti sa il ignori, nu te uiti la el, razi cu alti baieti, faceti glume...happy intelegi tu. Succes

| stefanik04 a răspuns:

NU te razbuna! E o prstie.Ce ti-a facut,ar trebui sa uiti si sa-l ignori,sa nu il lasi sa te calce in picioare, sau e ti-o facut.
Dar nu are rost sa te razbuni, nu iti pune minte cu el...
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Inseala-l! cu minelaughing