| alee_8012 a întrebat:

Cum sa-mi dau seama daca fostul iubit merita? a fost 1 baiat la mine am avut 9 luni impreuna dar m-a inselat (cu sora mea) el spune ca ea sa dat la el, dar stiu mrog aman2 sunt de vina, atunci i-am mai dat o sansa dar am hotarat la un moment ca relatia nu va merge pentru ca era prea indiferent acum dupa aproape un an m-a sunat si imi spune ca ii e dor de mine chiar daca are prietena, oare se preface? nu pot sa zic ca nu mai tin la el... Din discutiile care le aveam cu el acum vreo 3 luni pe mess el imi spunea ca sta cu ea doar pentru nevoile lui intime, insa am observat lucruri cum ca cu ea nu merge de mana niciodata sau cel putin nu de cate ori l-am vazut eu de obicei el merge inainte iar ea la 2 mentri inapoi cat timp cu mine se lauda de fiecare data si era ca o lipitoare, sa fie asta un semn cum ca nu se simte bine langa ea sau doar se preface si vrea sa-mi dovedeasca ca pot fi a lui cand vrea el? nu pot sa-mi dau seama, stiu ca as putea sal schimb daca mias da interesul dar nu stiu daca ar merita inca o sansa de la mine, sau poate is prea orgolioasa?

2 răspunsuri:
| nicaruaga a răspuns:

Si-a batut joc de tine o data. o sa o faca si a 2 a oara

| maryanaa a răspuns:

Te-a tradat in cel mai urat fel. te-a inselat si nu cu oricine ci cu sora ta! ce vrei mai mult ca sa iti deschizi ochii.nu trebuia sa il ierti de la bun inceput!